Dla przedszkoli

Nie ma niczego lepszego! Programy „Didi the Dragon” I „Polly the Collie” są dziś najbardziej innowacyjnym i skutecznym sposobem nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym .

 

Didi I Polly są głównymi bohaterami 4 letniego kursu języka angielskiego przeznaczonego dla żłobków i przedszkoli. Wyjątkowe zestawy do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 zostały zaprojektowane przez specjalistów, aby poprzez piosenki, taniec, opowiadania oraz kreatywną zabawę przekazywać podstawy języka obcego. Wykwalifikowani nauczyciele, kompleksowo wyszkoleni w stosowaniu tej unikalnej metody nauki, zachęcają do językowej aktywności odwołując się do dziecięcego poczucia humoru i umiłowania zabawy, dzięki czemu poziom zaangażowania maluchów pogłębia się w sposób naturalny.

 

Nauka języków obcych od najmłodszych lat rozwija umysł!

Bedąc dyrektorem przedszkola albo nauczycielem, rozumiesz wagę przekazywania dzieciom pozytywnych doświadczeń w nauce już od nawcześniejszych lat. Zdobycie podstaw języka angielskiego we wczesnym okresie życia jest prezentem, który Twoi uczniowie i ich rodzice docenią w trakcie kolejnych lat. Liczne korzyści intelektualne i rozwojowe płynące z wczesnej nauki drugiego języka, zostały szeroko zbadane i udokumentowane .

Kursy jezyka angielskiego „Didi” oraz „Polly” zostały stworzone dla dzieci uczących się w grupach. Korzystając z wielu narzędzi metodycznych w postaci muzyki z płyt CD, filmów video i książek do ćwiczeń, specjalnie wyszkoleni do nauczania języka angielskiego nauczyciele, tworzą przyjazne środowisko sprzyjające nabywaniu nowych umiejętności. Dzieci funkcjonują w środowisku, w którym używa się jedynie języka angielskiego .

Pozytywne motywowanie jest kontynuowane także podczas słuchania w domu płyt CD oraz korzystania z książek do ćwiczeń, które są dostępne dla rodziców. Przed końcem roku szkolnego odkryjesz, że dzieci dobrze zrozumiały podstawy języka angielskiego i naturalnie ugruntowały je śpiewając piosenki, ucząc się słownictwa i tworząc proste zdania. Wielu rodziców wybiera przedszkole, jako miejsce pierwszych doświadczeń językowych dla dziecka ponieważ tam właśnie praktykowany jest nasz wyjątkowy program nauki .

Co naważniejsze, dzieci kochają uczyć się z Didi i Polly ponieważ naprawdę jest to niesamowita zabawa!

 

Dodatkowe informacje o kursach przedszkolnych pod nr telefonu 510-400-320 lub chodziez@helendoron.pl


©2000 - 2012 Helen Doron Ltd. All Rights Reserved.