Ruszyły zapisy na rok szkolny 2014/2015!

zapisy 2014

Zapraszamy na kursy językowe dla dzieci, na których wprowadzamy je w świat języka angielskiego metodą Helen Doron English. Dzięki niej, już ponad 2 miliony uczniów z 33 krajów świata mówi płynnie po angielsku.

Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci od 3 miesiąca do 19 roku życia. Ich głównymi założeniami są naturalny przebieg procesu nauki, zajęcia w małych grupach, słuchanie płyt oraz kreatywne aktywności przygotowane przez doświadczonych nauczycieli. Dzięki temu gwarantujemy, że dobra zabawa będzie połączona z intensywną i przyjemną nauką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapisania się na bezpłatną lekcję pokazową. Można skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 608 468 978 lub osobiście w naszej szkole. Mieścimy się niedaleko, przy ulicy B. Bilsego 7/28.


Nowy rok szkolny 2014/2015 – NOWA LOKALIZACJA

Z przyjemnością witamy naszych uczniów i rodziców w nowym roku szkolnym i zapraszamy do nowej lokalizacji.

Od września 2014 r. zaczynamy zajęcia w naszej szkole pod nowym adresem:

Legnica, ul. Bilsego 7/28, III piętro

Jest to nowy budynek położony bardzo blisko Rynku, naprzeciwko Akademii Rycerskiej, między ul. Chojnowską a ul. Ojców Zbigniewa i Michała.

 

Informacje dodatkowe:

1. ZAPISY – właśnie trwają – już wkrótce będziemy zapraszać nowych uczniów wraz z rodzicami na lekcje pokazowe.

2. Grupy Pani KAMILI – rozpoczynają rok szkolny od 08 września (zajęcia z pierwszego tygodnia września zostaną odrobione w późniejszym terminie)

3. Grupy Pana Piotra – rozpoczynają zajęcia w pierwszym tygodniu września (od 01.09.2014 r.)

 

 


Ferie zimowe 2014

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PODCZAS FERII

OD 17.02.2014 r. – DO 02.03.2014 r.

ZAJĘCIA NIE ODBYWAJĄ SIĘ

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DOPIERO W MARCU

 

UDANYCH FERII !!!


ANGIELSKI W CZASIE WAKACJI

WAKACYJNA OPIEKA NAD DZIEĆMI

Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej opieki nad dziećmi w naszej szkole.

Oferujemy opiekę w dni powszednie

w godzinach 8:00  - 15:30 w następujących terminach:

01.07. – 26.07.2013 r. oraz 12.08. – 30.08.2013 r.

 W planie dnia m.in.:

- w godz. 10:00 – 14:00 Zajęcia aktywne prowadzone w języku angielskim przez lektorów naszej szkoły, obejmujące: zajęcia języka angielskiego dla dzieci, gry i zabawy, zajęcia twórcze / manualne, zabawy ruchowe

- bajki i filmy w języku angielskim

- czytanie bajek, opowiadań

- ciepły posiłek, godz. 13:30

- przekąski i napoje

- wycieczki                                          i inne …

Cennik:

- opieka całodniowa (od 8:00 do 15:30)                      –   50 zł

- opieka od 10:00 do 14:00                                         –   35 zł

- cena za opiekę tygodniową (od pon. do piątku)     220 zł

 

Aby zajęcia się odbyły w danym dniu / tygodniu, chęć udziału należy zgłosić odpowiednio wcześniej w sekretariacie.


HALLOWEEN – zapraszamy na bal !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH UCZNIÓW NA BAL HALLOWEEN’OWY

 Bal odbędzie się w piątek 16.11.2012 r. w godzinach od 16:00 do 18:00

w sali konferencyjnej na parterze naszego budynku poczty (obok strażników).

 W programie: GRY, ZABAWY, KONKURSY I INNE ATRAKCJE

PRZEBRANIE BARDZO MILE WIDZIANE

 

 

 

 


1 i 2 listopada – WOLNE

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01 i 02 listopada 2102 r. nie odbywają się żadne zajęcia w naszych szkołach w Legnicy i w Jaworze.


PIKNIK 2012

Piknik rodzinny na zakończenie roku szkolnego 2011/2012 i powitanie lata odbył się w tym roku w sobotę 16 czerwca 2012 r. Pogoda dopasowała się idealnie: było słonecznie i gorąco w trakcie zabawy, a dopiero godzinę po zakończeniu pikniku, kiedy wszyscy zdążyli już dotrzeć do domów, rozpoczęła się burza i zaczął padać deszcz.

Na uczestników czekało dużo atrakcji, m. in. batut, strzelanie z łuku, ścianka wspinaczkowa i mini-golf. Zwieńczeniem całości było ognisko, przy którym każdy otrzymał kiełbaskę, ketchup, musztardę i chleb. Wspólne pieczenie nad ogniskiem było kolejną okazją do wspólnych rozmów i żartów ze swoimi bliskimi i znajomymi z zajęć metodą Helen Doron. Ciekawe czym zaskoczy nas piknik Helen Doron w przyszłym roku? Tegoroczne zdjęcia można zobaczyć w zakładce: „Galeria – Piknik 2012″.


Wyprawa na Ślężę

03 czerwca 2012 r. uczniowie centrów Helen Doron z Legnicy i z Jawora wzięli udział w zdobywaniu Ślęży zorganizowanemu przez centra Helen Doron z Wrocławia. Było to pierwsze wspólne przedsięwzięcie, w którym uczestniczyliśmy. Całe rodziny, każda w swoim tempie, wspinały się na szczyt. Po drodze najmłodsi mogli wziąć udział w konkursach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli szkół Helen Doron. Na szczycie każdy otrzymał dyplom i medal zdobywcy, a dopełnieniem były zdjęcia na tle pięknego krajobrazu. Zdjęcia w zakładce: „Galeria – Ślęża 2012″

Kadra Helen Doron na szczycie.

 

 


JAJA WIELKANOCNE 2012

W tygodniu poprzedzającym Wielkanoc, na wszystkich zajęciach, każdy uczeń Centrum Helen Doron miał możliwość przygotowania własnej wersji ozdobnego jajka wielkanocnego. Dzieci miały do dyspozycji styropianowe jajka, farbki, szpilki, cekiny i inne ozdoby. Jak zawsze zabawa taka dostarczyła mnóstwo wrażeń i radości, a „efekty” swojej pracy każdy mógł zabrać do domu. Zdjęcia z tych zajęć można zobaczyć w zakładce: „Galeria – Wielkanoc 2012″.


ZDOBIENIE BOMBEK

W sobotę 10 grudnia 2011 r. Centrum Helen Doron w Legnicy zorganizowało malowanie i zdobienie bombek bożonarodzeniowych. Dzieci  miały do dyspozycji szklane - przeźroczyste i kolorowe - bańki bombek, farbki, klej oraz całe mnóstwo różnokolorowych ozdób: cekinów, brokatu, confetti i papierowych kształtów. Każde z nich mogło przy pomocy swoich rodziców i naszych nauczycieli wykorzystać swoją wyobraźnię i stworzyć unikalną, jedyną w swoim rodzaju, „autorską” bombkę, a następnie zawiesić ją na dużej choince stojącej w głównej sali naszej szkoły. Najbardziej twórczy uczestnicy zdołali ‚”wyprodukować” po kilka sztuk takich ozdób. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, świetnie się wspólnie bawili, co można zobaczyć na zdjęciach w zakładce: „Galeria / Malowanie bombek 2011″.

Bombki do zdobieniaKangi Club

Kangi club - internetowe gry edukacyjne

Radio Edukacyjne Helen Doron

Video

AKTUALNOŚCI

Ruszyły zapisy na rok szkolny 2014/2015! Więcej Nowy rok szkolny 2014/2015 – NOWA LOKALIZACJA Więcej Ferie zimowe 2014 Więcej ANGIELSKI W CZASIE WAKACJI Więcej HALLOWEEN – zapraszamy na bal !!! Więcej 1 i 2 listopada – WOLNE Więcej PIKNIK 2012 Więcej Wyprawa na Ślężę Więcej
©2000 - 2012 Helen Doron Ltd. All Rights Reserved.